Vamos Travel


Wołkowyska 4a, 61-132 Poznań

Tel: 508 127 962

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Vamos Travel • Przewozy Poznań Berlin - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-07-29

Stolica zachodnich sąsiadów kusi wiele osób z Poznania i okolic swoimi zabytkami, a także licznymi muzeami, w których znajdują się wyjątkowe i jedyne eksponaty z różnych kultur, dlatego niektórzy decydują się na taką podróż indywidualnie, a inni grupowo. Aby jednak taka eskapada mogła dojść do skutku, potrzebna jest solidna firma oferująca przewozy z Poznania do Berlina i z powrotem.

Na stronie vamostravel.pl można znaleźć przedsiębiorstwo zajmujące się przewozami osób nie tylko na terenie kraju, ale także za granicę. Współpracuje ono z zakładami pracy, szkołami, uczelniami i korporacjami, ale także z klientami indywidualnymi, świadcząc usługi przewozowe komfortowymi pojazdami. Wśród floty tej firmy znajdują się między innymi:

  • Range Rover Velar,
  • Peugeot Tepee,
  • Mercedes Sprinter VIP Class.

Różnorodność i wielkość aut pozwala na dostosowanie pojazdu do wielkości grupy i komfortu, jakiego życzą sobie podróżni. Wnętrza aut są klimatyzowane, mają regulowane wygodne fotele z pasami bezpieczeństwa, a niektóre także sprzęt audio-video umożliwiający oglądanie filmów czy słuchanie muzyki.

Vamos Travel • Przewozy Poznań Berlin


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy z tego samego regionu:

Royal Shop


Poznań, Kopanina 54

Otwórz wizytówkę >

Ebordi s.c.


Gądki, Poznańska 3

Otwórz wizytówkę >

Meble ARTMET


Rydzyna, Łopuszańskiego 14

Otwórz wizytówkę >