Smak Dzieciństwa


Farysa 37b, 01-971 Warszawa

Tel: 503 060 497

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Organizacja imprez dla dzieci - Smak Dzieciństwa Łódź - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-12-02

Planujesz imprezę urodzinową czy też imieninową dla swojego dziecka? Będą na nim jego koledzy i koleżanki? W takim razie pomyśl o wynajęciu profesjonalnego animatora, który zadba o to, aby przyjęcie spełniło oczekiwania jego uczestników.

Organizacja imprez dla dzieci w Łodzi i w Warszawie to dla firmy Smak Dzieciństwa sama radość. Firma ta dostarcza atrakcje, które każdy uczestnik przyjęcia zapamięta na długo. Co powiesz na imprezę tematyczną? Dzieci na pewno będą zachwycone, mogąc przenieść się w świat pełen przygód i choć na jeden dzień zamienić się w piratów, Indian, smerfy czy gumisie. A może ma to być impreza połączona ze spaniem? Co powiesz zatem na Pidżama party?

Zapoznaj się na stronie internetowej smakdziecinstwa.eu z różnymi możliwościami i atrakcjami, które na imprezie Twojego dziecka mogą zapewnić animatorzy.

Organizacja imprez dla dzieci - Smak Dzieciństwa Łódź


Polecam ta firmę. Zrobili urodizny dla mojej 3-letniej ćóreczki i czuła sie jak w prawdziwej bajce, będąc Królową całego królestwa, w którym goście byli jej poddanymi (rodzice oczywiście też) :)
Opublikowane przez: Aleksandra Sobczak Data: 2018-08-27 10:48:21 Ocena: 4

Firmy z tego samego regionu: