Psycho-med


Trakt Brzeski 80, 05-077 Warszawa

Tel: 606-737-220

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Badanie kierowców warszawa - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-10-03

Poruszanie się na drodze nie polega wyłącznie na tym, aby sprawnie zmieniać biegi i trzymać się zasad wyznaczanych przez kodeks drogowy. Trzeba również przywiązywać sporą wagę do psychologicznych kompetencji, a to ma ogromne znaczenie między innymi dla firm zatrudniających kierowców zawodowych. Psycho-Med posiada doświadczenie oraz zaplecze, jakie pozwalają na poddanie kierujących samochodami serii specjalnych testów.

Istnieją różne warianty usług tego rodzaju, ponieważ każda z okoliczności zakłada przeprowadzenie innego rodzaju testu. W tej chwili badanie kierowców w Warszawie może odbywać się pod kątem uzyskania uprawnień zawodowych w przypadku instruktorów i egzaminatorów czy też licencji dla kierowców aut sportowych. Za każdym razem można być pewnym rzetelnych wyników, które jednoznacznie potwierdzą lub wykluczą kompetencje.

Badanie kierowców warszawa


W tym miejscu robione są nam (kadrze kierowców) badania psychologiczne. Jak na Warszawę przystało ceny są nieco inne niż w pozostałych rejonach Polski, ale w tym wypadku mnie to nie interesuje.
Opublikowane przez: Jan Dąbrowski Data: 2018-05-16 10:26:13 Ocena: 5

Firmy z tego samego regionu: