HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Giewont 16, 43-316 Bielsko-Biała

Tel: 33 819 28 64

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

http://www.legionellasafe.pl/ | Oczyszczanie cieplnej instalacji - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-09-09

HYDROCHEMIA to sprawdzona oraz ceniona firma oferująca rozwiązania w zakresie takich dziedzin jak oczyszczanie instalacji cieplnej, chociaż nie tylko. Na stronie przedsiębiorstwa dowiesz się w szczególności, jakie usługi są tutaj oferowane, którym z nich warto zaufać. Dla osób zainteresowanych tą propozycją stworzono atrakcyjny cennik, dzięki któremu wszystko będzie jasne w zakresie audytu oraz kompleksowych badań wody, stosowania nowoczesnych metod uzdatniania czy może nawet kupna sprawdzonych rozwiązań do bezpiecznej dezynfekcji wody użytkowej.

HYDROCHEMIA jest firmą gwarantującą pełen profesjonalizm wykonywanych usług. Niezależnie od tego, czego się spodziewasz i z jakim problemem kontaktujesz się z tą firmą, otrzymasz pomoc specjalistów posiadających doświadczenie oraz kompetencje niezbędne do wykonywania swojej pracy.

http://www.legionellasafe.pl/ | Oczyszczanie cieplnej instalacji


Usługi przeprowadzone w profesjonalny sposób - zarówno jeśli chodzi o badania, jak i dezynfekcję instalacji wodnej. Po prostu: właściwi ludzie na właściwym miejscu. :)
Opublikowane przez: youbo Data: 2019-11-22 15:20:20 Ocena: 3

Firmy z tego samego regionu:

P.H. BAU-TEC


Częstochowa , Wilsona 30

Otwórz wizytówkę >