Ebordi s.c.


Poznańska 3, 62-023 Gądki

Tel: 666 232 457

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://ebordi.pl/ | Taśma pakowa cena - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-09-18

Wiele rodzajów taśm przeznaczonych do pakowania, do zabezpieczania paczek, kopert i opakowań kartonowych, znajdziesz w ofercie produktowej firmy EBORDI. Firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży różnych rodzajów taśm klejących i naprawczych, a także opakowań kartonowych, folii bąbelkowych oraz urządzeń do dozowania folii stretch. Tego typu urządzenia wykorzystuje się m.in. do zabezpieczania towaru ustawionego na paletach EURO.

Na liście produktów wchodzących w skład oferty firmy EBORDI, znajduje się m.in. akrylowa taśma pakowa, której niska cena pozwala na masowe zastosowanie taśmy przy zabezpieczaniu paczek, opakowań kartonowych i innych rodzajów opakowań, na czas ich transportu. Taśmy tego typu mogą być wykorzystywane do zabezpieczania opakowań kartonowych, papierowych lub foliowych o małej i średniej wadze. Znajdują również szereg zastosowań w gospodarstwie domowym i w biurze.

https://ebordi.pl/ | Taśma pakowa cena


Taśma pakowa bardzo mi się przydaje podczas zabezpieczania produktów, które wysyłam, a wysyłam ich dużo, ponieważ jestem właścicielką sklepu internetowego.
Opublikowane przez: Alicja Makowska Data: 2019-04-01 13:54:39 Ocena: 5

Firmy z tego samego regionu:

Royal Shop


Poznań, Kopanina 54

Otwórz wizytówkę >

Meble ARTMET


Rydzyna, Łopuszańskiego 14

Otwórz wizytówkę >

BHP-KOMPLEX


Komorniki, Malinowa 22

Otwórz wizytówkę >