Budownictwo Moniuszko


Obornicka 117, 62-002 Suchy Las

Tel: 668-408-767

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Budownictwo Moniuszko - Usługi budowlane poznań - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-08-25

Inwestycja, jaką jest wznoszenie własnego, nowego locum, to poważne przedsięwzięcie, wiążące się z dużym nakładem pracy, różnych zabiegów organizacyjnych, nie wspominając o samych kosztach finansowych. Każdemu inwestorowi – niezależnie od tego, czy chce wznieść budynek o przeznaczeniu prywatnym, czy też usługowym – zależy na możliwie szybkim i sprawnym działaniu ekip budowlanych, zachowaniu wszystkich wymaganych przez prawo standardów bezpieczeństwa, czy też na odpowiedniej jakości materiałów, jakie zostaną wykorzystane w trakcie budowy.

Wszyscy, których interesują rzetelne usługi budowlane, świadczone na terenie Poznania – powinni koniecznie poznać bliżej możliwości, jakie stwarza współpraca z firmą Budownictwo Moniuszko. Jest to przedsiębiorstwo, które istnieje od 1985 roku, i może pochwalić się dużą liczbą zadowolonych klientów.

Budownictwo Moniuszko - Usługi budowlane poznań


Dzięki tej firmie udało mi się szybko postawić dom według moich wytycznycvh, a pracownicy tej w/w firmy pokazali mi kilka udogodnień, które zaakceptowałem w projekcie.
Opublikowane przez: Nikodem Ziółkowski Data: 2019-09-02 12:20:49 Ocena: 3

Firmy z tego samego regionu:

Royal Shop


Poznań, Kopanina 54

Otwórz wizytówkę >

Ebordi s.c.


Gądki, Poznańska 3

Otwórz wizytówkę >

Meble ARTMET


Rydzyna, Łopuszańskiego 14

Otwórz wizytówkę >