Angel Beds


22 Lipca 26a, 67-120 Kożuchów

Tel: 609 608 926

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Leżanka dla psa • AngelBeds.pl - opis firmy

Data dodania wpisu: 2020-08-23

Psy potrafią spać w niemal każdym miejscu. Do zapewnienia czworonożnym pupilom odpowiedniego komfort podczas odpoczynku przyda się z pewnością dopasowana leżanka dla psa. Asortyment tego typu jest dostępny na stronie internetowej angelbeds.pl.

Leżanka to świetny patent na to, by pies miał swoje miejsce do spania. Można ją z łatwością przenosić między pomieszczeniami, a także, dzięki elastyczności, wspaniale mieści się ona również w samochodzie. Świetnie sprawdzi się podczas wspólnych wypraw za miasto jako ochrona foteli przed psią sierścią.

Wysokiej jakości materiały oraz mocny szew to dodatkowe atuty tego produktu, spełniające oczekiwania zarówno właściciela czworonoga, jak i psiego użytkownika legowiska. Utrzymują odpowiedni komfort podczas snu oraz zapewniają trwałość posłania, nawet dla psów, które mają zwyczaj podgryzać i szarpać pokrowiec leżaka podczas zabawy.

Istnieje także możliwość zaopatrzenia leżanki w imię i wizerunek pupila. Taki spersonalizowany leżaczek to rzecz niezbędna szczególnie dla szczeniaka, dzięki niemu uczy się on spania w wyznaczonym do tego miejscu.

 

 

Leżanka dla psa • AngelBeds.pl


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy z tego samego regionu:

STIER S.C.


Gorzów Wielkopolski, Śląska 96

Otwórz wizytówkę >

Kamieniarstwo Katarzyna Ganicz


Gorzów Wielkopolski, Sokola 2

Otwórz wizytówkę >