Akademia Języka


Legnicka 62B, 54--20 Wrocław

Tel: 793678135

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Nauka niemieckiego - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-08-09

Choć język niemiecki jest mniej popularny na świecie to jednak w wielu zawodach i firmach jego znajomość jest wręcz obowiązkowa. Biegłe operowanie językiem niemieckim w piśmie i w mowie może szybko stać się faktem dzięki ofercie nowoczesnej szkoły językowej Akademia Języka. To nowoczesne i przyjazne dla kursantów miejsce, w którym nauka niemieckiego we Wrocławiu prowadzona jest w bardzo komfortowych warunkach.

Oprócz profesjonalnie przygotowanych kursów znaleźć tutaj można również świetnych nauczycieli, którzy służą swoją pomocą nawet po zakończeniu zajęć. Szkoła, której pełną ofertę znajdziemy na stronie akademiawroclaw.pl tworzy także niewielkie grupy językowe, które sprzyjają efektywnej nauce języka niemieckiego. Tutaj każdy może efektywnie nauczyć się języka, nawet zaczynając kompletnie od zera.

Nauka niemieckiego


Już po studiach biegle władałam językiem angielskim, lecz zderzyłam się z inną rzeczywistością. Mój potencjalny i wymarzony pracodawca wymagał biegłej znajomości niemieckiego. Skorzystałam z oferty Akademii Języka i w naprawdę niedługim czasie zdobyłam wymarzoną pracę.
Opublikowane przez: Kornelia Urbańska Data: 2018-06-01 15:16:47 Ocena: 4

Firmy z tego samego regionu:

Adwebia


Kalna, Wspólna 175

Otwórz wizytówkę >